ikona-lokalizacja

ul. Przemysłowa 10
33-100 Tarnów
Tel: 14 689 14 80

ikona-godzina

poniedziałek - piątek
700 - 1600
sobota
700 - 1100

Ważne komunikatyAktualności

Nowoczesne roboty koszące

W naszym sklepie można dostać roboty koszące do różnych powierzchni marki AL-KO, Cramer oraz Wiper. Nasi wykwalifikowani pracownicy doradzą, zainstalują i skonfigurują robota w waszym ogrodzie. Umów się już dzisiaj!


Jesteśmy na Facebooku

Polub nasz profil i bądź na bierząco! Dowiedz się jako pierwszy o nowościach w naszym sklepie, ciekawostkach z branży oraz przypadkach serwisowych 

https://www.facebook.com/naprawakosiarek.tarnow
 


Zapraszamy na serwis przedsezonowy

Zapraszamy na serwis przedsezonowy.

Bądź przygotowany na rozpoczęcie sezonu letniego. Zima to najlepszy moment na przegląd i konserwację sprzętu typu kosiarki, traktorki, glebogryzarki, piły. Twoje urządzenie będzie gotowe do pracy z pierwszym dniem wiosny!


Zmiana siedziby firmy

Informujemy, że z nadejściem roku 2020 nasz serwis, sklep i biuro zostały przeniesione z dotychczasowej siedziby w Koszycach Małych do Tarnowa na ulicę Przemysłową 10. W byłej lokalizacji nie ma możliwości pozostawiania sprzętu do naprawy.


Przygotuj pilarkę przed sezonem jesienno-zimowym

Zapraszamy do przeglądu pilarek spalinowych i elektrycznych. Posiadamy części i akcesoria w postaci prowadnic, łańcuchów, pilników czy olejów do wszystkich wiodących marek na polskim rynku. Zapewniamy profesjonalne ostrzenie każdego modelu łańcucha. Tylko dobrze działające urządzenie jest w stanie bezpiecznie i szybko wykonywać powierzone mu zadanie.

Świątek Las i Ogród – Serwis

ul. Przemysłowa 10
33-100 Tarnów
Tel: 14 689 14 80

poniedziałek - piątek
700 - 1600
sobota
700 - 1100

Darmowy parking
dla klientów