ikona-lokalizacja

ul. Przemysłowa 10
33-100 Tarnów
Tel: 14 689 14 80

ikona-godzina

poniedziałek - piątek
700 - 1600
sobota
700 - 1100

Tylko sprawdzone produktyPoznaj naszą ofertę

Kosiarki do trawy

Klasyczna kosiarka to zdecydowanie najpopularniejsze narzędzie używane
w ogrodzie. Z tego względu dbamy o to, żeby nasza oferta miała możliwie jak największy przekrój, a każdy klient znalazł maszynę dostosowaną do swoich potrzeb. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór produktów firm takich jak: Oleo-Mac, AL-KO, Cedrus, Weibang czy IKRA wyposażonych w silniki Loncin, Briggs & Stratton lub Honda. Wychodząc na przeciw najnowszym trendom w naszej ofercie oprócz kosiarek spalinowych i elektrycznych zagościły również ekologiczne urządzenia akumulatorowe.


Pilarki łańcuchowe

Pilarki łańcuchowe marek Oleo-Mac, AL-KO, Cedrus to odpowiedni sprzęt nie tylko do ogrodu ale również do lasu. Sprawdzają się idealnie w podcinaniu gałęzi, wyrównywaniu krzewów ozdobnych, wycinki drzewek ogrodowych lub drzew
w lesie. Podobnie jak w przypadku kosiarek, oferta dzieli się na urządzenia spalinowe, elektryczne oraz akumulatorowe. Oprócz klasycznych pilarek można
u nas dostać urządzenia do okrzesywania popularnie zwane gałęziówkami oraz pilarki na wysięgniku do prac specjalistycznych.


Kosy i podkaszarki

Kosa to praktyczne urządzenie do koszenia trawy na nierównym terenie. Idealnie sprawdzą się w przypadku wysokiej trawy, gęstych zarośli lub pracy na zboczach. Podkaszarka natomiast doskonale spełnia swoje zadanie w pracach wykończeniowych, gdzie klasyczna kosiarka nie ma możliwości poruszania się. 
W ofercie naszej firmy znajdują się małe podkaszarki do lekkich prac przydomowych oraz mocne, profesjonalne modele z silnikami o mocy nawet 3,7 KM do długotrwałej ciężkiej pracy.


Traktorki

Traktorki ogrodowe to maszyny, które doskonale nadają się tam, gdzie obszar koszenia jest zdecydowanie zbyt duży dla kosiarki pchanej. W ofercie naszej firmy znajdują się traktorki marek AL-KO, Oleo-Mac, Cedrus oraz specjalistyczne maszyny z zerowym promieniem skrętu Simplicity oraz Ferris.
Traktorek  to maszyna wielozadaniowa, ponieważ możemy wyposażyć go w wiele urządzeń i akcesoriów, dzięki którym może służyć do różnych prac przez cały rok. Osprzęt ten również jest w naszej ofercie a jest nim np. przyczepka, zbieracz do liści, rozsiewacz do nawozu lub soli, pług do śniegu, aerator, zamiatarka lub walec.


Glebogryzarki

Glebogryzarka to bardzo popularne urządzenie na naszym rynku. Przeznaczona jest do użycia w ogródkach, tunelach foliowych czy małych polach uprawnych. Ze względu na niewielkie gabaryty urządzenia te znalazły zastosowanie tam, gdzie spulchnienie gleby klasyczną glebogryzarką podłączoną do traktora jest niemożliwe. W ofercie naszej firmy znajduje się kilkanaście rodzajów glebogryzarek marek Oleo-Mac, Cedrus, Hortmasz. Niewątpliwą zaletą większości z tych urządzeń jest ich wielozadaniowość. Poprzez opcjonalny osprzęt glebogryzarka może służyć do orania, wykopywania ziemniaków, obsypywania, aeracji lub nawet odśnieżania. W niektórych modelach istnieje nawet możliwość przekształcenia glebogryzarki w ciągnik jednoosiowy z przyczepką.


Nożyce do żywopłotu

Spalinowe, elektryczne lub akumulatorowe nożyce do żywopłotu to ważna część naszej oferty, dlatego na naszym sklepie znajdują się urządzenia marek: Oleo-Mac, Victus, Ikra, AL-KO, Cedrus. Dostępne również w wersjach na wysięgniku, gdy pracę chcemy wykonać stojąc na ziemi, nie używając drabiny.


Roboty koszące

Kilka lat temu ciekawostka, a dzisiaj ważny dział sprzedaży w sklepach z maszynami ogrodniczymi. Roboty koszące coraz częściej z powodzeniem zastępują klasyczne kosiarki. Duża wygoda i wysoka jakość trawnika to główne zalety kosiarek automatycznych. W naszym sklepie można dostać roboty koszące do różnych powierzchni marki AL-KO, Cramer oraz Wiper.

 


Dmuchawy

Dmuchawy lub odkurzacze do liści to urządzenia używane przede wszystkim jesienią. Praktycznie wszystkie dmuchawy ręczne można łatwo zmienić
w odkurzacz. Po zamontowaniu rury ssącej oraz worka, zamiast zdmuchiwania liści możemy je zbierać. Dla bardziej wymagających użytkowników przewidziane
są dmuchawy plecakowe. Maszyny tego typu posiadają dużo wyższą moc i większy przepływ powietrza. W naszym sklepie dostępne są dmuchawy i odkurzacze takich marek jak: Oleo-Mac, AL-KO, Cedrus.


Pompy

Coraz cieplejsze lata oraz zmniejszająca się ilość opadów deszczu spowodowały, że dużą popularnością cieszą się urządzenia służące do nawadniania
i przepompowywania wody. W naszej ofercie znajdują się pompy zanurzeniowe, pompy powierzchniowe oraz hydrofory. Od lat jednym z liderów rynku w tej dziedzinie jest firma AL-KO, której produkty można znaleźć w naszym sklepie.


Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze


Urządzenia akumulatorowe

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się urządzenia akumulatorowe. Prostota obsługi, niższy poziom hałasu czy kompatybilność jednego akumulatora z wieloma narzędziami to ich główne zalety. Maszyny
te są zdecydowanie mniej skomplikowane w obsłudze niż ich spalinowe odpowiedniki. Mniejsza ilość części również wpływa na ich większą niezawodność oraz żywotność. W ofercie naszej firmy znajdują się urządzenia
20, 36, a nawet 82 V.

Świątek Las i Ogród – Serwis

ul. Przemysłowa 10
33-100 Tarnów
Tel: 14 689 14 80

poniedziałek - piątek
700 - 1600
sobota
700 - 1100

Darmowy parking
dla klientów